Instruktorzy

Daniel Pancerz

Założyciel Salsa House
Salsa kubańska, Izolacje, Technika tańca, Reggaeton, Afro, Rumba, Cuban Bodymovement

Pełen pasji i namiętności instruktor technik afrokubańskich, znakomity choreograf, propagator kultury kubańskiej, zwolennik łączenia dawnych i współczesnych stylów, magister sztuki, pianista – aranżer i kompozytor, miłośnik bogactwa rytmów, odkrywania odmienności i podobieństw kultur. Dwukrotnie uhonorowany Grand Prix na Międzynarodowym Turnieju Salsy Primavera Salsa Open (Wrocław 2007, 2008). Tańcząc i ucząc tańczyć zabiera w podróż pełną emocji do korzeni kultury kubańskiej, dba o stały rozwój swoich kursantów, którzy często na jego zajęcia uczęszczają po wiele lat.

Ola "Heidi" Gajewska

Manager artystyczny
Salsa kubańska, Salsa Lady Style, Reggaeton, Afro Jazz

Wszechstronna tancerka i charyzmatyczna instruktorka o niezwykłej wrażliwości do tańca. Miłośniczka muzyki i kultury latynoamerykańskiej. Współpracowała z licznymi ośrodkami tańca nie tylko w Polsce, ale i w Hiszpanii, Portugalii i Meksyku. Tancerka kubańskiej grupy Havana Dreams działającej na terenie Hiszpanii. Jako solistka ma na swoim koncie 1. miejsce w pojedynkach tanecznych na Kongresie Reggaeton vs Dancehall w Katowicach (2016) oraz 2. miejsce w Stargate Shows El Sol Warsaw Salsa Festival (2016). Jej nieograniczone pokłady energii i uśmiechu oraz ogromna wiedza, pasja i cierpliwość sprawiają, iż bardzo szybko zdobywa sympatię i zaufanie każdego kursanta.

Paulina Mieczyńska

Salsa kubańska, Salsa Lady Style, Cuban Bodymovement

Swoją taneczną przygodę zaczęła w wieku 8 lat od tańca towarzystkiego. Później przyszedł czas na bachatę i salsę liniową, aż w końcu trafiła na salsę kubańską i poczuła, że to jest właśnie TO! Instruktorka o wielkim sercu i pasji do tańca, którą na co dzień zaraża swoich kursantów. Jej taniec charakteryzuje wyjątkowe połączenie kobiecości i subtelności oraz wyrazistego i ekspresywnego afro. Jako instruktorka - wymagająca, ale także anielsko cierpliwa i ciepła dla każdego, kto trafi pod jej skrzydła. 

Ewelina Kilian

Salsa kubańska, Salsa Lady Style

Tańczy od zawsze. Uparta, zawzięta, nieustępliwa... Czasami nawet trochę sympatyczna. Przygodę z tańcem zaczęła od szkolnego zespołu w rodzinnej miejscowości i już wtedy wiedziała, co chce robić w życiu. Nie wyobraża sobie dnia bez tańca, dlatego wciąż rozwija swoje umiejętności na zajęciach tanecznych, warsztatach i festiwalach.

 

Grzesiek Kołodziejak

Salsa kubańska

Pasjonat tańca i muzyki. Zafascynowany stylami afro-kubańskimi, a zwłaszcza salsą, rumbą i afro. Stały bywalec krakowskich imprez salsowych, ogólnopolskich warsztatów i festiwali. Głęboko przekonany, że taniec to nie zlepek figur, ale zabawa, gra emocjami z drugą osobą i czas na wyrażenie siebie. Potrafi rewelacyjnie zintegrować swoje grupy kursanckie.

Michał Klecha

Salsa kubańska

Na swoje pierwsze zajęcia salsy trafił zupełnie przypadkiem. I ten Przypadek przerodził się w ogromną Pasję i Miłość na długie lata. Michał i Salsa dogadują się rewelacyjnie. Ona nauczyła go świetnego poczucia rytmu, świadomości ruchu i ciała, a On… obecnie uczy jej w naszej Szkole. Jako instruktora wyróżnia go praktyczne i użyteczne podejście do tańca. Kładzie nacisk na dobrą zabawę i kontakt z partnerem/-ką, co sprawia, że każdy taniec staje się wyjątkowym przeżyciem dla obojga.

Marcin Głowa

Salsa kubańska, Izolacje

Długo opierał się namowom przyjaciela, aby przyjść na kurs salsy, ale jak już się zdecydował -  od razu dał się ponieść w pełni nowemu żywiołowi. Dziś nie wyobraża sobie życia bez gorących latynoskich rytmów. Salsa kubańska jest dla niego wyjątkowym przeżyciem, każdy pojedynczy taniec jest osobną historią pełną pasji, energii, wrażeń i emocji. Jego ulubionymi elementami są tzw. "nudos cubanos", czyli węzły kubańskie, które są charakterystyczne dla tego stylu tanecznego.

Justyna Bednarz

Salsa kubańska, Salsa Lady Style
 

Katarzyna Reklińska

Salsa kubańska

Dagna Krenc

Salsa kubańska, Salsa Lady Style

Bartek Irzyk

Salsa kubańska

Julia Zawistowicz

Zumba, Salsation, Samba, Ritmo do Brazil

Magdalena Nowak

Salsa kubańska, Salsa Lady Style, Salsa Dance Fusion

Emilia Musiał

Bachata, Bachata Lady Style

Przemek Baran

Bachata

Salsa House Kraków

Jedyna TAKA Szkoła Tańca w samym Sercu Krakowa. Doświadczeni instruktorzy, wspaniała atmosfera, pasja i profesjonalizm. Grupowe i indywidualne lekcje tańca z różnych technik i na różnych poziomach zaawansowania. Salsa kubańska, Bachata, Salsa Lady Style, Reggaeton, Afro, Rumba, Izolacje - wybierz swój styl i dołącz do nas!

czytaj więcej

Grafik zajęć