Instruktorzy

Daniel Pancerz

Założyciel Salsa House
Salsa kubańska, Izolacje, Technika tańca, Reggaeton, Afro, Rumba, Cuban Bodymovement

Pełen pasji i namiętności instruktor technik afrokubańskich, znakomity choreograf, propagator kultury kubańskiej, zwolennik łączenia dawnych i współczesnych stylów, magister sztuki, pianista – aranżer i kompozytor, miłośnik bogactwa rytmów, odkrywania odmienności i podobieństw kultur. Dwukrotnie uhonorowany Grand Prix na Międzynarodowym Turnieju Salsy Primavera Salsa Open (Wrocław 2007, 2008). Tańcząc i ucząc tańczyć zabiera w podróż pełną emocji do korzeni kultury kubańskiej, dba o stały rozwój swoich kursantów, którzy często na jego zajęcia uczęszczają po wiele lat.

Ola "Heidi" Gajewska

Manager artystyczny
Salsa kubańska, Salsa Lady Style, Reggaeton, Afro Jazz

Wszechstronna tancerka i charyzmatyczna instruktorka o niezwykłej wrażliwości do tańca. Miłośniczka muzyki i kultury latynoamerykańskiej. Współpracowała z licznymi ośrodkami tańca nie tylko w Polsce, ale i w Hiszpanii, Portugalii i Meksyku. Tancerka kubańskiej grupy Havana Dreams działającej na terenie Hiszpanii. Jako solistka ma na swoim koncie 1. miejsce w pojedynkach tanecznych na Kongresie Reggaeton vs Dancehall w Katowicach (2016) oraz 2. miejsce w Stargate Shows El Sol Warsaw Salsa Festival (2016). Jej nieograniczone pokłady energii i uśmiechu oraz ogromna wiedza, pasja i cierpliwość sprawiają, iż bardzo szybko zdobywa sympatię i zaufanie każdego kursanta.

Paulina Mieczyńska

Salsa kubańska, Salsa Lady Style, Cuban Bodymovement

Swoją taneczną przygodę zaczęła w wieku 8 lat od tańca towarzystkiego. Później przyszedł czas na bachatę i salsę liniową, aż w końcu trafiła na salsę kubańską i poczuła, że to jest właśnie TO! Instruktorka o wielkim sercu i pasji do tańca, którą na co dzień zaraża swoich kursantów. Jej taniec charakteryzuje wyjątkowe połączenie kobiecości i subtelności oraz wyrazistego i ekspresywnego afro. Jako instruktorka - wymagająca, ale także anielsko cierpliwa i ciepła dla każdego, kto trafi pod jej skrzydła. 

Ewelina Kilian

Salsa kubańska, Salsa Lady Style

Tańczy od zawsze. Uparta, zawzięta, nieustępliwa... Czasami nawet trochę sympatyczna. Przygodę z tańcem zaczęła od szkolnego zespołu w rodzinnej miejscowości i już wtedy wiedziała, co chce robić w życiu. Nie wyobraża sobie dnia bez tańca, dlatego wciąż rozwija swoje umiejętności na zajęciach tanecznych, warsztatach i festiwalach.

Marysia Prusak

Salsa kubańska, Salsa Lady Style

 

Bartek Tabiś

Salsa kubańska, Bodymovement 

Na zajęciach wulkan energii, prywatnie zawsze uśmiechnięty. Oszalał na punkcie tańca, z ogromnym sukcesem stara się przekazać kursantom całą wiedzę, którą nieustannie zdobywa. Dużą uwagę przykłada do detali, ale jednocześnie nie pozwala kursantom zapomnieć, że taniec to przede wszystkim zabawa. Z zajęć Bartka na 100% wyjdziecie z ogromnym uśmiechem i dawką pozytywnej energii na cały tydzień!

 

Mateusz Grzybek

 

DJ, Salsa kubańska

Tancerz, instruktor, DJ, kolekcjoner i pasjonat muzyki kubańskiej. Akustyk z wykształcenia, zabiera w taneczno-muzyczną podróż na gorącą Kubę. Stara się zaszczepić to, co w tej kulturze jest najpiękniejsze - radość życia. Wieloletnie doświadczenie dydaktyczne i ciągłe samodoskonalenie się na warsztatach i festiwalach zapewniają jego podopiecznym duże możliwości rozwoju. Na zajęciach łączy solidną wiedzę z dużą dawką humoru i ogromem pozytywnej energii.

Grzesiek Kołodziejak

Salsa kubańska

Pasjonat tańca i muzyki. Zafascynowany stylami afro-kubańskimi, a zwłaszcza salsą, rumbą i afro. Stały bywalec krakowskich imprez salsowych, ogólnopolskich warsztatów i festiwali. Głęboko przekonany, że taniec to nie zlepek figur, ale zabawa, gra emocjami z drugą osobą i czas na wyrażenie siebie. Potrafi rewelacyjnie zintegrować swoje grupy kursanckie.

Michał Klecha

Salsa kubańska

Na swoje pierwsze zajęcia salsy trafił zupełnie przypadkiem. I ten Przypadek przerodził się w ogromną Pasję i Miłość na długie lata. Michał i Salsa dogadują się rewelacyjnie. Ona nauczyła go świetnego poczucia rytmu, świadomości ruchu i ciała, a On… obecnie uczy jej w naszej Szkole. Jako instruktora wyróżnia go praktyczne i użyteczne podejście do tańca. Kładzie nacisk na dobrą zabawę i kontakt z partnerem/-ką, co sprawia, że każdy taniec staje się wyjątkowym przeżyciem dla obojga.

Marcin Głowa

Salsa kubańska, Izolacje

Długo opierał się namowom przyjaciela, aby przyjść na kurs salsy, ale jak już się zdecydował -  od razu dał się ponieść w pełni nowemu żywiołowi. Dziś nie wyobraża sobie życia bez gorących latynoskich rytmów. Salsa kubańska jest dla niego wyjątkowym przeżyciem, każdy pojedynczy taniec jest osobną historią pełną pasji, energii, wrażeń i emocji. Jego ulubionymi elementami są tzw. "nudos cubanos", czyli węzły kubańskie, które są charakterystyczne dla tego stylu tanecznego.

Patryk "SoWild" Wyskocki

Dancehall

Taniec od zawsze grał główną rolę w jego życiu. Krótkie epizody z udziałem Hip Hop’u, House i New Age zaprowadziły go do sceny głównej, jaką stał się Dancehall. Szkolił się u najlepszych instruktorów z kraju i zagranicy. Prowadzi swoją formację taneczną So Wild Squad, z którą regularnie podbija ogólnopolskie turnieje taneczne. Pełen energii, zwariowany i niezwykle kreatywny. Swoich kursantów zaraża miłością do tańca i do jamajskich rytmów.

Zofia i Cristian De los Santos

Bachata dominikańska

Polsko – dominikańskie małżeństwo promujące kulturę Republiki Dominikany w Polsce. Są prawdziwymi pasjonatami tego kraju, zafascynowanymi wieloma aspektami kultury dominikańskiej. W Salsa House przekazują Wam wiedzę nt. bardzo istotnej części tożsamości Dominikańczyków, czyli muzyki i tańca. Ich zajęcia to nie tylko suche kroki czy figury. Dzięki Państwu Santos dowiesz się jak bawić się i wyrażać w muzyce dominikańskiej oraz poznasz esencję "dominikańskości".

Salsa House Kraków

Jedyna TAKA Szkoła Tańca w samym Sercu Krakowa. Doświadczeni instruktorzy, wspaniała atmosfera, pasja i profesjonalizm. Grupowe i indywidualne lekcje tańca z różnych technik i na różnych poziomach zaawansowania. Salsa kubańska, Bachata, Salsa Lady Style, Reggaeton, Afro, Rumba, Izolacje - wybierz swój styl i dołącz do nas!

czytaj więcej

Grafik zajęć