Salsa House –Twój taneczny Dom!

Wyjątkowe miejsce na tanecznej mapie Krakowa. Wyjątkową atmosferę tworzą ludzie z Pasją, Miłością oraz Wrażliwością do Tańca. Dzięki temu Salsa House to nie tylko jedna z wielu szkół tańca – u nas poczujesz się po prostu… jak u siebie!

Obecnie najlepsza szkoła salsy kubańskiej w Krakowie działająca od 3 lat. W skład naszej kadry instruktorskiej wchodzą tancerze szkoleni przez wybitnego i niedoścignionego w tym stylu tancerza i pedagoga, dwukrotnego Mistrza Polski i jednocześnie założyciela Szkoły – Daniela Pancerza. Salsa House powstała z inicjatywy Daniela, by szerzyć i propagować taniec, muzykę oraz kulturę kubańską.

Oferujemy zarówno grupowe, jak i indywidualne lekcje tańca z różnych technik tanecznych i na różnych poziomach zaawansowania. Nigdy nie tańczyłeś i chcesz postawić swoje pierwsze taneczne kroki? Wspaniale trafiłeś! Masz wieloletnie doświadczenie w tańcu i chcesz rozwijać się dalej? U nas masz na to szansę. Ciągły rozwój taneczny w rewelacyjnej atmosferze! Przyjdź na wybrane zajęcia i przekonaj się sam! Salsa kubańska, Rueda de Casino, Bachata dominikańska, Lady Styling, Reggaeton, Dancehall, Rumba, Afro, Izolacje, Bodymovement, Technika tańca i wiele innych. Niezależnie od tego jaki styl wybierzesz, masz 100%-ową gwarancję najwyższej jakości zajęć, wiedzy merytorycznej oraz niepowtarzalnej atmosfery i energii!

Dołącz do nas i zakochaj się w Tańcu! Czekamy właśnie na Ciebie!

 

 

 

 

Uzyskaliśmy subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rowoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR S.A.

Salsa House Kraków

Jedyna TAKA Szkoła Tańca w samym Sercu Krakowa. Doświadczeni instruktorzy, wspaniała atmosfera, pasja i profesjonalizm. Grupowe i indywidualne lekcje tańca z różnych technik i na różnych poziomach zaawansowania. Salsa kubańska, Bachata, Salsa Lady Style, Reggaeton, Afro, Rumba, Izolacje - wybierz swój styl i dołącz do nas!

czytaj więcej

OBOWIĄZUJĄCY GRAFIK I ZAPISY PRZEZ STRONĘ:

https://salsahousekrakow.strefaklienta.com.pl